Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyadan Ağlayarak Uyanmak

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada Üzülmek

Rüyada Sessiz AğlamakRüyada Bebek AğlamasıRüyada bebek ağlaması görmek sevdiğiniz bir kimseden duyacağınız güzel ve tatlı sözler olarak yorumlanmalıdır. Gördüğünüz bebek baht açıklığı ve iyi şans olarak görülmelidir. Bebeği sevmek, okşamak beklemediğiniz yerlerden gelecek yeni haberlere yorulmalıdır. Ağlayan bebeği susturmaya çalışmak, ticaretle uğraşanların kazanç için çabalamasına, çalışanların makam elde etmek için çabalamasına, eğitimine devam edenler için okulu bitirmeye çalışacaklarına verilmiş bir işarettir.

Rüyada Bebek Ağlaması

Ağlayan bebek bahçede ya da cami avlusunda bulunuyorsa, sizlere uzaklardan gelecek miras haberi olduğu müjdelenmektedir. Bebek beşiğini sallamak, yeni bir işe gireceğinize ve mutlu olacağınıza işaret olacaktır. Ağlayan bebek erkekse müjdelerle, kızsa berekete ve bolluğa yorumlanmalıdır. İş hayatınızda, aile hayatınızda sevindirici gelişmelere hazır olmalısınız.

Rüyada bebek ağlaması gelecek iyi haberlerle, mutlu olacağınız anlamını taşımaktadır. Gördüğünüz bebek zayıfsa, hoşlanmayacağınız haberlerle ve dedikodularla, tombik bir bebekse sizi sevindirecek kadar güzel haberlerle yorumlanmalıdır. Bebek hem ağlıyor, hem de üzeri kirliyse kısa sürede kavuşacağınız paralarla mutlu olacağınız anlamını taşımaktadır.

Gördüğünüz bebek yeni doğmuşsa, sıkıntılı günlerden sonra yaşayacağınız güzel günlerin habercisidir. Oyuncak bir bebeğin ağlaması, eğleneceğiniz bir toplantıya katılacağınıza, bu bebeği başkasına vermeniz pişmanlıklarla yorumlanmalıdır.

Bazı yorumculara göre ağlayan bebek, hayal kırıklıklarınızın olduğunu anlatmaktadır. Bebeği susturmak için emzirmek, çevrenizden gelecek kötülüklere işaret edecektir. Bebeği çıplak olarak gördüyseniz, göz aydınların, sevinçlerin sizi beklediğini anlamalısınız.

Rüyada bebeği göremeyip sadece sesini duymak, arkanızdan çevrilen işlerin olduğunu anlamanıza yardımcı olmalıdır. Bu size karşı yapılacak hoşnut olmayacağınız işlerin aynası olacaktır. Etrafınızda dost bildiklerinize dikkat etmeniz gerekir. Atacağınız adımlarda temkinli olmanızda fayda vardır. 

Rüyalarınızı olumlu olarak yorumlamaktan vazgeçmeyin. 

Rüyada Bebek Ağlaması Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

6 Yorum Yapılmış "Rüyada Bebek Ağlaması"

aydilge

ben rüyamda anesinin üzerinde yağmur yağarken çocuğu ağlıyordu ama cocuğu gürmeim ama alamın cocuğu olduğu için bebeği tanıyorum

17.09.2014

Saniha

rüyalar eskiden beri hep tersine yorulmuştur. bebeğin ağlaması da gülmeye delalet olsa gerek.

19.02.2014

yelda

ben rüyamda yüksek sesle bebegin aglamasını gördüm

13.06.2013

esra

ben rüyamda bebek aglama sesi duydum fakat bebegin kendisini göremedim nasıl olacak o iş

30.05.2013

muhammet

burda yazanlar doğrumu

04.05.2013

Admin

Rüyada Bebek Ağlaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Rüyada Bebek Ağlaması konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

28.01.2013


#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Rüyada Ağlamak, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014